Czytelnia. Zbiory fotoopowieści

Wystawa „Czytelnia. Zbiory fotoopowieści” prezentuje fotografie oraz książki fotograficzne około 29-ciu studentek i studentów trzech kierunków: Sztuka i Media, Digital Design oraz Art&Design studiujących w Instytucie Sztuki i Designu Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Uczestniczki i uczestnicy są absolwentami programu „Fotografia społeczna – między publicystyką a sztuką”, który jest częścią projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestnicy: Anna Macias, Natalia Bularz, Camila Zarembski, Maria Procner, Angelika Cebula, Lipiński Mateusz, Noga Magdalena, Artur Róg, Eliza Kubiak, Julia Żymuła, Jessica Szczepańska, Katarzyna Zbróg, Sylwia Kubiak, Kinga Łapińska, Anna Lem, Anna Stachura, Martyna Beskiewicz, Angelika Mizia, Marcin Skrobot, Jacek Styrczula, Sylwia Niedźwiedź, Martyna Radomska, Karolina Zakrzewska, Aleksandra Flaga, Wiktoria Malczyk, Julia Figurny, Kamila Grudzińska, Matylda Światłoch, Iga Stawarz

Kuratorzy wystawy: Alicja Panasiewicz, Krzysztof Siatka

Wystawa czynna do 12 lipca

Cyfrowa, interaktywna wersję publikacji: „Czytelnia. Zbiory fotoopowieści” podsumowująca trzyletni projekt: „Fotografia społeczna między publicystyką a sztuką” zrealizowany ze studentami kierunków: Sztuka i Media, Digital Design oraz Art&Design w ramach „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP”, projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.